Desenlerin ve renklerin bütün yeteneklerinin cömertçe sergilendiği kumaşlar sanatın yaşam alanlarında yeniden doğuşudur. Sanat eserlerinin ilhamı ile çeşitlenen kumaş, zaman içinde en dikkat çekici dekorasyon ürünü haline gelmiştir.

Kullanıldığı alanın dokusunu en iyi şekilde yansıtan Monciel kumaşları, hem özel hem de kamusal mekanların prestijini ön plana çıkarmak üzere tasarlanmıştır. Kullanım alanına göre alev geciktirme, karartma, sıvı geçirmezlik, kolay bakım ve dayanıklılık gibi birçok seçeneğe sahip kumaşlarımız sektörlerin ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir ürün gamına sahiptir.

Zamansız tasarımları ile Monciel, yaşam alanlarına yansıttığı tarzı her daim güncel tutmaktadır. Monciel ürünlerinin üretim süreçleri yüksek kalite standartları doğrultusunda ve büyük bir titizlikle takip edilmektedir.

Monciel kumaşları farklı alternatifleri ile perdeler, döşemeler, yatak örtüleri, dış mekan mobilyaları, restoranlar, salonlar, oteller ve bahçeler gibi daha birçok farklı alanın dekorasyonuna eşlik etmektedir. Farklı bölgelerin kültürel beğenilerine hitap eden kumaşlarımız uygulandığı mekanlara şık ve özgün bir tarz katmaktadır.© MONCIEL 2018 © ALL RIGHTS RESERVED